• Jsem tu, abych Vám poradil, jak můžete sami sobě pomoct, jako zatím nikdy předtím.  Jedna z nejlepších radostí života je vypuštění drženého zvířete na svobodu a pozorování toho, jak znovu objevuje neomezenou krásu hojnosti přírody. Vy jste byli také vězněni a je načase, abyste byli osvobozeni. Je ta správná doba, abyste si zařvali a svobodně si dělali, co chcete, kdy chcete a kde chcete. • Pokud ve svém životě nejste tam, kde byste chtěli být, pak si zcela určitě musíte přečíst tuto knihu, protože světu nebudete nijak prospěšní tím, že jste nešťastní a na dně. Vaším prvním úkolem je přestat čekat na to, že Vás někdo zachrání. Přestaňte nenávidět bohaté lidi. Musíte to pochopit. Jejich úkolem není, aby Vás živili. Jejich prací není ani to, aby Vám dali peníze, práci, štěstí nebo COKOLIV JINÉHO. To je Vaše práce. Přestaňte čekat na dary.
 • Zamyslete se nad tím. Dali byste několik stovek dolarů raději žebrákovi na ulici nebo členu rodiny? Pravděpodobně členu rodiny. Teď Vás ten žebrák nenávidí, ačkoliv jste měli možnost svobodné volby. Takže přestaňte být žebráky a nenávidět bohaté lidi. Přestaňte mrhat dalšími minutami a cítit se jako oběť. Nikdo jiný Vám nepomůže, jen VY SAMI. Nechte si to právě teď projít hlavou. Chystám se Vás naučit, jak to můžete dělat sami.
 


 • Mluvím ze své zkušenosti, protože jsem začínal doslova s prázdnýma rukama. Když mi bylo třicet, tak jsem to úplně vzdal. Zbavil jsem se všeho, co jsem vlastnil, svlékl jsem se a nahý jsem odešel do pouště, přičemž jsem neměl žádné očekávání, že bych se vrátil zpět. Je to tak, že když se vzdáte všeho, tak dostanete všechno. Když se dostanete sami ze sebe, pak vesmír začne pracovat skrze Vás takovým způsobem, na který byste si nikdy ani nepomysleli.
 • Po čtyřiceti dnech jsem se vrátil znovuzrozený a plný síly. Poté jsem žil dva týdny v pokoji u svého kamaráda, ale necítil jsem se chudý ani jsem se nelitoval kvůli tomu, že jsem nic neměl. Ne. Právě naopak. Věděl jsem, že teď mě už nic nezastaví.
 • Během 90-ti dnů jsem se dokázal posunout z pouště, kde jsem seděl nahý, do svého nového Ferrari. Tím můžu dokázat, že je to možné. Vydělal jsem 2,5 milionu dolarů, abych mohl vytvořit svůj vlastní film. Létal jsem po celém světě první třídou a dostával se do kontaktu s lidmi a jejich životy na nepředstavitelných místech. Uvědomil jsem si, že všechno, co nám bylo řečeno, byly na strachu založené a omezené přístupy k životu. 
 • Na této planetě je víc než dost bohatství pro úplně každého. Ekonomika nemá s Vaším opravdovým úspěchem vůbec nic společného. Ovlivní Vás pouze v tom případě, pokud nejednáme sami ze sebe. Ti nejbohatší lidé se stávají bohatí během těžkých období. Úspěch nemá nic do činění se štěstím, schopnostmi, talentem nebo známostmi.
 • 97% lidí na světě je nemocných. Je to v podstatě z toho samého důvodu, že 97% světa nežije v bohatství. V momentě, kdy si uvědomíte, že máte moc nad svým životem, se všechno změní. Můžete se stát přes noc jedním z „nich“. V podstatě si uvědomíte, že „oni“ nejsou od Vás nijak oddělení. Nejsou o nic jiní než Vy. Je to obecně platný princip. A to co funguje pro zdraví, funguje i pro bohatství. • Nejde o žádný esoterický blábol či novodobý zákon přitažlivosti. Jde o holou pravdu, kterou jednoduše pochopí i dítě. Není třeba žádný upselling, teleshopping, žádný multi level marketing, žádná předražená reklama  - jen kniha. Snažím se Vám dělat život jednoduchý. Chci vidět, jak záříte a děláte pro svět velké věci.
 • Cestoval jsem široko daleko a povídal si tam s těmi nejúspěšnějšími lidmi. A všichni se přesně shodli na jedné věci – skoro slovo od slova. Dokonce jsem si je nahrál, takže si můžete porovnat jejich tajemství přímo z první ruky. Říkají přesně tu samou věc, kterou jsem napsal ve své knize.

 

 

 • Píšu to znovu. Jsou to úplně stejní lidé jako Vy – jen s několika vylepšenými přístupy k myšlení. Nejde o materialismus. Je to svoboda. Nejste tu od toho, abyste něco vlastnili. Jste tu, abyste zažili úplně všechno. Přestaňte čekat. Tato významná odlišnost změní Váš život jednou provždy. 


 • Jsem tu, abych Vám dodal sílu. Nechte mě roznítit ohýnky ve Vašich představách, protože to je to, kde VŠECHNO začíná. Jsem tu, abych Vás inspiroval ke zdravějšímu a šťastnějšímu životu v opravdové svobodě.


O Markusovi

 • Markus Rothkranz je celosvětově známý jako jeden z vedoucích odborníků na živou stravu, zůstává stále mladý a žije naplno svůj život. Je autorem bestselerů Heal Yourself 101 a Heal Your Face.
 

Kontakt

 
 

Ostatní Markusovy webstránky