Cena za knihu je 24,99 EUR nebo 645 Kč
a můžete si ji objednat výhradně v našem
eshope na stránce
www.bennu.cz/e-shop/

Kliknutím na odkaz eshopu, budete přesměrováni přímo na Markusův ebook – UZDRAV SVOJU TVÁR


  • Wau! Jsem z toho tak nadšený. Nevím, jak Vy, ale já chci zůstat mladý, vypadat mladě, cítit se mladě a BÝT MLADÝ! Měl jsem už plné zuby toho každodenního nenávidění člověka, kterého jsem ráno viděl v zrcadle. Proto jsem se rozhodl s tím něco udělat. Samozřejmě jsem udělal spoustu mých vlastních výzkumů. Samozřejmě, že jsem léčil své problémy pomocí syrové stravy a tak, ale všiml jsem si, že mnoho rawfoodistů se i přesto scvrkává, má vrásky, padají jim vlasy, zuby a ztrácí vitalitu. Co jim teda chybí?

 
 
 

  • Samotní Číňané se to již před čtyřmi tisíci lety snažili vyzkoumat. Oni věděli to, co se my teď teprve učíme – že všechno je propojené. Většina z nás ví, že na rukou a chodidlech se nachází reflexní body, které ovlivňují jiné části těla. Ale spousta lidí neví, že naše tvář je v podstatě ten nejúžasnější nástroj k udržení zdraví a krásy.
 
 
  • Ceníme si naši tvář. Je to část, kterou každý vidí. Ona je tím, podle čeho ostatní soudíme při schůzkách, ve vztahu a v obchodních záležitostech. To jak vypadáme, často určuje, jestli s námi někdo bude chtít spolupracovat, hrát si nebo všeobecně komunikovat. Lidé pernamentně posuzují, jestli nám mohou věřit. Atraktivita je okamžitý pocit a posouzení. Mnoho lidí říká, že je to první dojem. Ale sahá to daleko za to. Naučili jsme se, že tomu, co lidi říkají, nemůžeme věřit na 100%.
  • Proč? Protože většina lidí chce být oblíbená. Tolik se bojí toho, že budou odmítnuti. Cítí, že musí zveličit to, co říkají, aby byli víc oblíbení nebo aby jejich život byl jednodušší. Ale většinou se to obrátí proti nim, protože Vy přece nemůžete ošidit vesmír. Každopádně – protože nemůžeme věřit „slovům“, měli bychom se lidem dívat do očí a číst z jejich tváře - protože tvář realitu moc dobře neskryje. Tím, kým jsme a jak se cítíme, je velmi dobře vepsáno v našich tvářích.

  • Umíte si představit, jak strašně vypadáte, když několik dní nespíte? Vrásky, kruhy po očima atd.
  • Ale na druhý den, když se ráno vzbudíte, vypadáte opět skvěle – kruhy a vrásky jsou pryč. To dokazuje, že vrásky jsou jen dočasné… ale pouze pokud odstraníte jejich příčinu. Většina lidí nemá ani páru o tom, co zapříčiňuje stárnutí jejich tváří. Pokračují ve svých zvycích každý den svého života, takže vrásky se nikdy neztratí – jen se to zhorší. To samé platí pro znaménka, bradavice, skvrny, šedivé vlasy a plešatění. Jsou to jen SYMPTOMY. Tato do jádra věci-jdoucí kniha Vám pomůže vypátrat opravdové příčiny těch stavů, takže s nimi pak budete moci něco dělat!


  • Pamatujte si – všechno je propojeno. Věděli jste, že vztek škodí játrům? A naopak zanesená, toxická játra vyvolávají v lidech podrážděnost a vztek. Jde to oběma směry. Lidé se slabými ledvinami jsou přecitlivělí. A tak to pokračuje dál. Tohle všechno má dopad na Vaši tvář. Každá linka, každá vráska, každá tečka, znaménko, bradavice a vlásek, je výsledkem nějaké nevyrovnanosti ve Vašem těle. Jestliže chcete být zase krásní – musíte se přestat snažit zakrývat symptomy a zaměřit se přímo do Vás samotných a začít se čistit. Opravdová krása se nedá namalovat. Ta vyzařuje z toho nejhlubšího jádra vyrovnanosti, zdraví a konání správných věcí.


  • Stávají se zázraky.Záleží jen na Vás, kdy se rozhodnete, aby se to opravdu stalo realitou …stanete se okamžitě padesátkrát krásnější. Je to ohromný fenomén. Těžko to popsat, ale každý sval ve Vaší tváři teď vibruje jinak. Energie, která teď vychází z Vašeho těla je klidnější a napomáhá otevřít se opravdovému přijímání a dávání. Lidé to cítí okamžitě. Odstraní to obrovský balvan stresu z Vašich zad…. A stres je jedním z největších faktorů pro stárnutí, který si připouštíme.
  • Asiati to vědí už po celá staletí. Nestaneme se krásnými jen díky tomu, že budeme jíst syrovou stravu nebo si mazat kbelíky krémů na tváře. Jsem si vcelku jistý, že většina z Vás už zjistila, že všechny ty laserové operace, chirurgické zákroky, krémy, léky, bylinky, elektro-šokové terapie (Páni! ) Vás neuspokojí a Vy stále nebudete šťastní. Je to proto, že se snažíte se vylepšit pouze zvenku. Pokoušíte se si změnit svou pokožku – která je tou poslední (a papírově tenkou) vrstvou Vašeho těla. Cokoliv, co se Vám objeví na kůži, odráží něco, co se děje uvnitř. A správné stravování to všechno nezachrání.O Markusovi

  • Markus Rothkranz je celosvětově známý jako jeden z vedoucích odborníků na živou stravu, zůstává stále mladý a žije naplno svůj život. Je autorem bestselerů Heal Yourself 101 a Heal Your Face.
 

Kontakt

 
 

Ostatní Markusovy webstránky